ul. Kilińskiego 11

Zespół Szkolno - Przedszkolny
w Brodach

Dołącz do nas

21 marca w Zespole Szkół w Brodach odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia Uczniów, Rodziców i Nauczycieli „Lepsze Jutro”. Wybrany został nowy zarząd i dołączyli nowi członkowie. Podczas bardzo ciekawego spotkania stworzony został plan pracy na rok 2014. Za główny cel stowarzyszenie postawiło sobie pomoc naszym byłym i aktualnym uczniom. W tym celu stowarzyszenie już od 4 lat rokrocznie tworzy projekty wypoczynku letniego na łączną już sumę 84 045 zł. Aby oferta stowarzyszenia była bardziej kompleksowa, postanowiono, że stowarzyszenie przekształcone zostanie w Organizacje Pożytku Publicznego, dzięki czemu będzie mogło ubiegać się o 1 % podatku. Ponadto pod kierownictwem Pani Anny Kilian zorganizowane zostaną jasełka, w których aktorami będą nauczyciele naszej szkoły. Jasełka będą miały charakter dochodowy, a pieniądze zdobyte z owego przedstawienia również przeznaczone zostaną na główny cel statutowy naszej organizacji – pomoc naszej gminnej młodzieży. Aby Stowarzyszenie Uczniów, Rodziców i Nauczycieli „Lepsze Jutro” rozwijało się z odpowiednim rozmachem wszyscy członkowie - serdecznie zapraszamy rodziców naszych uczniów do zapisania się w szeregi naszej organizacji. Stowarzyszenie utrzymuje się ze składek członkowskich, które ustalone zostały w wysokości 12 zł rocznie. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Panią Marią Czernichowską – skarbnikiem stowarzyszenia – i zapisaniem się do stowarzyszenia. Pamiętajmy razem możemy więcej ;-)

Prezes Stowarzyszenia Roman Janczewski

e-mail: stowarzyszenielepszejutro@wp.pl

tel. +48 68 3712509

Aktualności:

Przypominamy!

Składka wynosi 1 zł na miesiąc, co daje 12 zł w skali roku ;-).

• Wix Facebook page

Mamy to!

Długo oczekiwana i planowana świetlica socjoterapeutyczna ruszy już wkrótce.

Nasze Stowarzyszenie otrzyma 40 tysięcy dotacji na realizację zadania w zakresie prowadzenia

placówki wsparcia dziennego na terenie gminy Brody. Świetlica rozpocznie działalność od dnia

podpisania umowy do 31 grudnia 2016 r.

AK